Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace
Vizualizace

Hledáme nového člena týmu na následující pozici:

Název pozice:

Grafik / grafička - vizualizace, webdesign, dtp

Popis:

Náplň práce:

Těžištěm práce na dané pozici je grafické dotváření (nastavení kamery, stafážování, retuše) statických architektonických vizualizací. Práce probíhá částečně ve 3D, částečně v bitmapovém editoru. Výstupem jsou většinou bitmapové obrázky, které slouží pro propagaci a vysvětlení daného architektonického záměru.

Druhou významnou složkou pracovní náplně jsou návrhy webových stránek a v menší míře i tiskovin.

Požadujeme:

  • estetické cítění, znalost kompozičních pravidel, cit pro kompozici
  • zkušenosti z kreativní oblasti doložitelné ukázkami prací
  • orientaci v teorii barev, základní teorii výtvarného umění (perspektiva ..)
  • schopnost práce v týmu
  • znalost Adobe Photoshop nebo ekvivalentu, Adobe Illustrator nebo Corel Draw
  • ochotu učit se nové věci
  • schopnost aplikovat teoretické poznatky

Výhodou znalosti nebo praxe z některé z následujících oblastí:

  • 3D grafika, zvláště Cinema 4D, Vray
  • webové technologie (HTML, Javascript, Ajax, J2EE, PHP, SQL ..)
  • anglický jazyk
  • nátáčení a střih videa, animace
  • DTP, zvláště Adobe InDesign
  • Adobe Flash/Actionscript
  • výtvarné vzdělání
  • teorie fotografie
  • pozemní stavitelství, CAD

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci
  • možnost výrazného profesního růstu
  • odpovídají platové ohodnocení
  • místo pracoviště v historickém centru města Olomouce

V případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis a ukázky prací e-mailem na hres@rtnext.cz nebo poštou. Uveďte Vaši představu o hrubé mzdě.

Místo pracoviště:

Olomouc - Václavkova 1181/2a
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované minimální vzdělání:   Středoškolské

Kontaktní informace:

Kontaktní osoba: Ing. Jiří Nemrava
E-mail: hres@rtnext.cz
Adresa: RTNext, v.o.s., Václavkova 1181/2a, 779 00 Olomouc, Česká republika